Tanév rendje

 

         Esemény időpontja

                                                 Esemény neve

           Esemény leírása/Felelős

2020.augusztus 31.

Tanévnyitó értekezlet

Pap András

2020.augusztus 31.

Tűz-balesetvédelmi oktatás

Török Szabolcs

augusztus 31.

Óraadók felkérése, értesítése

Török Szabolcs, Verbai Csilla

augusztus 31.

A régi-új kollégáknak a szükséges dokumentumok átadása

Pap András

augusztus 27.-02.

Órarend készítése

Dr.Mészáros Éva

augusztus 31.

Jelentkezés javító és pótló szakmai vizsgára

Török Szabolcs

szeptember 1.

Tanévnyitó ünnepély (A hét kedd)

Dr. Mészáros Éva

szeptember 1.

osztályfőnöki nap

oszt. főnökök.

szeptember 5-ig

Jelentkezés érettségi vizsgára

iskolatitkár

szeptember 2.

E-napló, Osztálynaplók megnyitása

oszt. főn.

szeptember 4.

Bizonyítványok, törzslapok záradékolása, átadása az új osztályfőnöknek (bukottak)

oszt. főn.

 

A tanév első negyedévében esedékes feladatok

szalagavató estet szervező csapat összeállítása, ütemterv elkészítése

Vezetőség, Dr. Mészáros Éva

szeptember 20-ig

A munkaközösségek alakuló értekezlete (Tanmenetek, munkatervek)

Munkaköz.

Vezetők

szeptember 2-13.

Egészségügyi törzslapok ellenőrzése, alkalmassági vizsgálatok

Dr.Borda Stefánia

szeptember 2-10.

Tanári és tanulói ügyelet megszervezése

Verbai Csilla

 

szeptember 2-10.

Bizonyítványok, törzslapok megnyitása (1/9, 9/E, SZH/II/1, 1/13 évfolyam), átadása ellenőrzésre

Verbai Csilla

osztályfőnök

szeptember 14.

Nyomtatványrendelés előkészítése

Apró Erzsébet

szeptember 10.

Diákparlament

DÖK segítő tanár

szeptember 14.

A tanulók fizikai állapotának felmérése

testnevelők

szeptember 16-tól

Szülői értekezlet és fogadóóra

Dr. Mészáros Éva

szeptember 24.

Diákok Őszi Tárlata

Bozsér Zsolt

 

Megemlékezés az aradi vértanúkról, tanórán

osztályfőnökök történelemtanárok

október 4.

Írásbeli szakmai vizsgák

Török Szabolcs

október 30-4.

Statisztikai jelentés

Verbai Csilla

október 12.

Javító, pótló szakm.vizsga (gyakorlati, szóbeli)

Török Szabolcs

október 12.

Osztálynaplók ellenőrzése

Vezetőség

október 20.

Tanulmányi területek kódjainak meghatározása, megküldése a Felvételi Központnak

Pap András

október 22.

Megemlékezés 1956. október 23-ról

Fehér Ágnes

október 23.

Nemzeti ünnep, Koszorúzás

Vezetőség 9.évf. oszt.főn.

október 22.

Szünet előtti utolsó tanítási nap B hét.csütörtök

 

november 1.

Mindenszentek

 

október 26-30.

Őszi szünet

 

november 2.

Őszi szünet utáni első tanítási nap. A hét hétfő

 

november 23.

A kompetenciaméréshez szükséges adatok megküldése

Verbai Csilla

november 26.

Nyílt Nap

Verbai Csilla

november 27.

Megemlékezés az iskola névadójáról, koszorúzás halálának évfordulóján (1941. nov. 27.)

Verbai Csilla

december 2-10.

Tanulmányi versenyek

Verbai Csilla

december 4.

Mikulás ünnepség

 

december 18.

Téli szünet előtti utolsó tanítási nap A hét péntek

 

december 20.

Megemlékezés a névadó születésének  évfordulójáról.

Kis Molnár Péter

 

Országos Szépíró Verseny

Verbai Csilla

 

Országismereti vetélkedő

Kis Molnár Péter

december 21-31.

Téli szünet

 

január 4.

Szünet utáni első tanítási nap, B hét hétfő

 

január 4.

SZKT központi elődöntőire nevezés

Verbai Csilla

január 13-22.

A tanórák látogatása alól felmentett tanulók beszámoltatása. Osztályozó és köztes vizsgák megtartása.

Pap András

január 15-31.

Jelentkezés érettségi vizsgára

Pap András

január 22.

I. félév vége

 

január 22.

Osztályozó értekezlet

Pap András

január 22.

Együtt szaval a nemzet/iskola

Verbai Csilla

 

Szép magyar beszéd iskolai forduló

Verbai Csilla

február 7.

Iskolai statisztika elkészítése

Pap András

február 1.

Értesítések az I. félév eredményeiről

Verbai Csilla

február 6.

Szülői értekezlet és fogadóóra

Verbai Csilla

február 1.

Munkaközösségek félévértékelő értekezletei (pedagógiai munka elemzése, értékelése, hatékonyságának vizsgálata, a beszámolók leadása)

Török Szabolcs

február 6.

Nevelési értekezlet I. félév értékelése

Török Szabolcs

február 3-7.

Jelentkezés szakmai vizsgákra

Pap András

 

Szép magyar beszéd (Kazinczy) középiskolások részére: CSONGRÁD MEGYEI FORDULÓ

Török Szabolcs

február 7.

A félévértékelő beszámoló megküldése a Centrumnak, fenntartónak

Török Szabolcs

február 25.

Tanórai megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól

 

február 15.

Jelentkezési lapok érkezése

 

március 02-06.

„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét

Pap András

március 2.

2020. évi kompetenciamérés eredményeinek érkezése (vírushelyzet miatt megírása elmaradt)

 

március 2.

Jelentés a szakmai vizsga előkészítéséről (elnökre javaslat, kamarai tag kérése, időpont, létszámok)

Pap András

március 9.

Nőnapi megemlékezés

Pap András

március 13 .

Megemlékezés 1848. március 15-ről

Török Szabolcs

március 15.

Nemzeti ünnep Koszorúzás

Török Szabolcs

március 22-26.

Digitális témahét

Pap András

március 20.

Szakiskolások közismereti verseny megyei forduló Szeged

 

február 19.

A Felvételi Központ megküldi az iskolához jelentkezettek névsorát

Török Szabolcs

április 6.

A Felvételi Központ a módosító tanulói adatlapok alapján kiegészíti a jelentkezettek listáját

Török Szabolcs

április 8.

Az iskola az ideiglenes felvételi jegyzéket (rangsor, felvehető létszám, a biztosan fel nem veendők listája) megküldi a Felvételi Központnak (elektronikus úton és írásban).

Török Szabolcs

április 16.

Megemlékezés tanórán a holocaust áldozatairól

Verbai Csilla

április 1.-6.

Tavaszi szünet

Verbai Csilla

március 31.

Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap

Verbai Csilla

április 7.

Tavaszi szünet utáni első tanítási nap

Verbai Csilla

 

Szakmák Éjszakája

Kis Molnár Péter

 

Tanulásban akadályozottak megyei tanulmányi versenye

Pap András

április 7.

Tavaszi szünet utáni első tanítási nap

 
 

Szakmák Éjszakája

Kis Molnár Péter

 

Tanulásban akadályozottak megyei tanulmányi versenye

Pap András

 

Szakma Kiváló Tanulója országos döntője

Kis Molnár Péter

április 23.

Egyeztetett felvételi jegyzék megérkezése a Felvételi Központból

Pap András

április 24.

Föld napja. Természetismereti vetélkedő

Pap András

április 20-30.

A tanórák látogatása alól felmentett végzős tanulók beszámoltatása

Kis Molnár Péter

április 26.

Vizsgabizottsági tagoknak megbízás,  diákönkormányzat felkérése, ütemterv

Török Szabolcs

május 1.

Munka ünnepe

Török Szabolcs

április 30.

Zsigmond nap (közismereti és sportversenyek)

Török Szabolcs

április 30.

Ballagás

 

április 30.

Végzős tanulók utolsó tanítási napja

Török Szabolcs

április 29.

Végzős tanulók osztályozó értekezlete.

Pap András

május 3.

Írásbeli érettségi vizsga magyar nyelv és irodalom

Pap András

május 4.

Írásbeli érettségi vizsga matematika

Pap András

május 5.

Írásbeli érettségi vizsga történelem

Pap András

május 6.

Írásbeli érettségi vizsga angol nyelv

Pap András

május 7.

Írásbeli érettségi vizsga német nyelv

Pap András

május 12.

Írásbeli érettségi vizsga ágazati szakmai vizsgatárgy

Pap András

május 11-15.

Szakmai írásbeli vizsgák

Pap András

május 31.

Utolsó tanítási nap a két évfolyamos rész-szakképesítésekre való felkészítést folytató szakiskolákban

Verbai Csilla

május 25.

Kompetenciaméréssel kapcsolatos szülői értekezlet

Pap András

május 26.

Országos kompetenciamérés 10. évfolyam

Pap András

június 1.

Osztálynaplók ellenőrzése

Kis Molnár Péter

június 4.

Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napjáról tanórán

Kis Molnár Péter

június 5.

Értesítés a beiratkozásról

Kis Molnár Péter

beosztás szerint

Szakmai gyakorlati és szóbeli vizsgák

Pap András

június 1.-12.

A tanórák látogatása alól felmentett tanulók beszámoltatása

Kis Molnár Péter

június 15.

Jegyek lezárása

Verbai Csilla

június 15.

Osztályozó értekezlet

 

június 15.

Utolsó tanítási nap

Pap András

június 16-22.

Munkaközösségek tanévértékelő értekezlete (pedagógiai munka elemzése, értékelése, hatékonyságának vizsgálata

Kis Molnár Péter

június 22-23.

Beiratkozás

Verbai Csilla

június 24.

Tanévzáró ünnepély

Verbai Csilla

június 25.

Tanévértékelő, tanévzáró értekezlet

 
Visszahívást kérek
close slider

Kapcsolat







captcha